Strony

piątek, 26 czerwca 2015

Krótko przy piątku - idiotyczne teksty


Stwierdzenia takie jak - facet nie pies na kości nie poleci i temu podobne wywołują już tylko u mnie uśmiech politowania. A osoby, które tak mówią postrzegam jako bardzo ograniczone umysłowo.Powtarzają takie uwagi jak papugi po innych. Bo dobrze brzmią, bo zdobędą tym przychylne kiwnięcia głową i uwagę w towarzystwie.

Jak można przyczepiać się do kogoś, a tym bardziej do czyjejś fizyczności, kiedy ani Ty ani cała reszta świata nie jest idealna? Kto wyznacza standardy?  

Działa to teraz tak, że większość dziewczyn myśli, że aby być lubianą i mieć dobre życie muszą przede wszystkim wyglądać jak modelka Victoria's Secret. Wtedy wszystko inne już się ułoży. Życie będzie zajebiste i usłane różami, Ty już nigdy nie zaznasz przykrości, a faceci będą się układali w żywy dywan pod Twoimi stopami. 

Stwierdzenie z początku tekstu jakiś czas temu zamieściła dumnie na swoim facebooku znana mi osoba, tak aby wszyscy mogli się przekonać, że ona i jej podobne są oczywiście najpiękniejsze. Nikt inny. Żadne tam chudości czy inne takie. Od razu zleciały się jej koleżanki, które przyklasnęły temu z wielkim entuzjazmem. Osoba ta nie należy raczej do standardowo uznawanych za piękne. Ale nie przeszkadzało jej to napluć z satysfakcją do miski wszystkich szczupłych kobiet. Nie miała żadnych oporów przed ot takim sobie zgnojeniem takich osób. 

Niech sobie grubi będą grubi, a chudzi chudzi. I niech jedni nie usiłują nawracać drugich ani wytykać im tego. To się zawsze kończy albo bijatyką słowną albo niesmakiem. Przy założeniu, że zarówno jedni jak i drudzy nie są w takiej sytuacji na własne życzenie.


Reasumując inwestuj ile możesz w swój rozwój, w siebie. Rozwijaj  swoje zainteresowania i pasje. Jednocześnie nie zaniedbując wyglądu. Ćwicz, bądź aktywna. Połączenie tych dwóch płaszczyzn sprawi, że będziesz się czuła dobrze sama ze sobą. A skutkiem ubocznym będzie większa pewność siebie i pancerz, przez który nie przebije się gadanie żadnej idiotki, która dowartościowuje siebie obrażając Ciebie.

Trzymaj się!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz