Strony

O mnie

Cześć! Możesz mi po prostu mówić Kasia. Chociaż tytuł przed imieniem jest tak cudnie pretensjonalny.

Z mojej wysokości widać świat trochę inaczej niż z tej przyjętej jako normalnej. Przede wszystkim nabawiłam się twardego tyłka i ostrego języka. Jestem pyskatą introwertyczką. Wciąż spotykam się ze zdziwieniem na widok moich centymetrów. Wciąż nie mogę przytyć. I wciąż nie przywykłam do chamstwa naokoło, które dotyczy tych dwóch rzeczy.

Ten blog powstał jako chęć zainspirowania, motywacji, akceptacji siebie i walki o siebie. Mimo, że założyłam go z myślą o osobach wysokich i szczupłych, dotyczy wszystkich, którzy mają jakikolwiek problem ze swoim ciałem i duchem.

Poza tym muszę gdzieś powystrzelać te fajerwerki emocji, które mam w sobie...

Jeśli chcesz się czymś ze mną podzielić lub wyznać miłość śmiało pisz na adres: 

jejwysokosckate@gmail.com


5 komentarzy:

 1. Kasiu, ile masz wzrostu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak sobie zrobię tapira na głowie to dochodzę nawet do 183cm.

   Usuń
 2. Ja myślałam, że 190 cm minimum :D To wnioskuję że masz niecałe 180 cm- nie jest tak źle :) nawet do klubu wysokich się nie dostaniesz- biorą od 180 cm

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostanę dostanę. Mój tapir ma tylko 1 cm ;-) Poza tym w jakiej grupie osób się nie znalazłam to zawsze byłam tą najwyższą. Poza tym 2: rzuca się to w oczy tym bardziej, że jestem bardzo szczupła.
   Nawet te "marne" metr 80 było dla mnie kiedyś koszmarem.

   Usuń
 3. Rozumiem Cię. Ja jestem niższa, a mimo to od wielu osób słyszałam uwagi na temat mojego wzrostu. Ale w sumie wszystkie pozytywne ( ja jednak odbierałam je na swój sposób ).
  Ale powiem Ci, że faktycznie w ostatnich latach społeczeństwo idzie w górę. Bardzo często widuję dziewczyny o wiele wyższe ode mnie.
  Poza tym jest jeden plus- my powoli będziemy się kurczyć, a Ci młodzi rosnąć. Także jeszcze będziemy te niższe :D

  OdpowiedzUsuń